Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199933

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konsultant
- Nõustab omavalitsusi arenguga seotud küsimustes
- Algatab ja viib ellu piirkondlikke ning ülemaakondlikke projekte
- Kogub ja analüüsib maakondliku arenguga seotud informatsiooni

Ootused kandidaadile

Eeldame sinult:

  • kõrgharidust või selle omandamist
  • projektide koostamise ja juhtimise kogemust
  • orienteerumist majanduses ning avalikus halduses
  • teadmisi Euroopa Liidu struktuurfondidest ja toetuse taotlemise protsessidest
  • tahet koostööks partnerorganisatsioonidega
Sobid meile hästi kui:
  • Oled avatud suhtleja ja loov isiksus
  • Valdad väga hästi eesti keelt ning hästi inglise keelt suhtlemistasandil
  • Omad juhilube ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalust

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset ning huvitavat tööd
  • Palju suhtlemist ja põnevaid projekte
  • Häid täienduskoolituse ning isikliku arengu võimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Konsultant töötab juhataja alluvuses.

Tööpakkumise number
#199933
Konsultant