Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199933

Konsultant

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konsultant
- Nõustab omavalitsusi arenguga seotud küsimustes
- Algatab ja viib ellu piirkondlikke ning ülemaakondlikke projekte
- Kogub ja analüüsib maakondliku arenguga seotud informatsiooni

Nõudmised kandidaadile

Eeldame sinult:

  • kõrgharidust või selle omandamist
  • projektide koostamise ja juhtimise kogemust
  • orienteerumist majanduses ning avalikus halduses
  • teadmisi Euroopa Liidu struktuurfondidest ja toetuse taotlemise protsessidest
  • tahet koostööks partnerorganisatsioonidega
Sobid meile hästi kui:
  • Oled avatud suhtleja ja loov isiksus
  • Valdad väga hästi eesti keelt ning hästi inglise keelt suhtlemistasandil
  • Omad juhilube ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalust

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset ning huvitavat tööd
  • Palju suhtlemist ja põnevaid projekte
  • Häid täienduskoolituse ning isikliku arengu võimalusi
  • Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Konsultant töötab juhataja alluvuses.

Tööpakkumise number
#199933

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
Lisatasu võimalused projektide juhtimisel

SA Läänemaa Arenduskeskus on Lääne Maavalitsuse poolt asutatud ning Läänemaa Omavalitsuste Liidu ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse poolt finantseeritav sihtasutus. Pakume tasuta nõustamisteenust ettevõtjatele, mittetulundusühingutele ning kohalikele omavalitsustele. Toetame ja viime ellu Lääne Maakonnale olulisi projekte. LAK kuulub üle-Eestilisse maakondlike arenduskeskuste võrgustikku.

Vaata rohkem

You are applying to:
Konsultant