Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143435

Konsultandid auditiosakonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osalemine erinevate ettevõtete auditeerimisprotsessis
  • kliendi finantsaruannete kontrollimine
  • auditiprotseduuride teostamine kliendi juures
  • suhtlemine erinevate ettevõtte esindajatega auditi raames

Ootused kandidaadile

  • majandus-, finants- või matemaatika-alane kõrgharidus või selle omandamine lähiajal
  • teadmised raamatupidamisest ja finantsarvestusest
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • analüütiline, süsteemne mõtlemine
  • soov ja valmisolek pidevalt õppida ja areneda

Ettevõte pakub

  • võimalust teha kiiret karjääri rahvusvahelises ettevõttes
  • atraktiivset tasustamis- ja lisahüvede paketti
  • rahvusvahelisi koolitusi, väljaõpet välismaal
  • toetavaid ja professionaalseid kolleege ja palju tööväliseid ühiseid üritusi

Lisainfo

Et saada paremat ülevaadet karjäärivõimalustest Ernst & Young'is, olete oodatud avatud uste päevale meie kontorisse Rävala pst 4 kolmapäeval, 19. märtsil kell 16.00. Teie küsimustele vastavad auditi-, maksu-, ärikonsultatsioonide ja tehingute nõustamise osakondade juhid.

Palume oma osavõtust teatada telefonil 6114610.

Tööpakkumise number
#143435

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2008
Kuulutus sisestati:
6. märts 2008

Ernst & Young on rahvusvaheline auditi- ja ärikonsultatsioonibüroo, mis pakub professionaalseid teenuseid auditi- ja ärinõustamise valdkonnas enam kui 140 riigis üle kogu maailma. Täna on Ernst & Young suuruselt teine ärikonsultatsioonide büroo maailmas, turuliider Baltikumis ja kõige kiiremini kasvav audiitorbüroo Eestis.

Seoses oma äritegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda professionaalseid ja ambitsioonikaid noori.

Vaata rohkem