Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155718

Konstruktor/tehniline spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnilise dokumentatsiooni koostamine ning kooskõlastamine tellijatega ja tootmisega.
Klientide ja firma töötajate konsulteerimine tehnilistes küsimustes.
Suhtlemine tellijatega ja vastavalt telimustele toodete erilahenduse väljatöötamine.
Tehniliste projektide ettevalmistamine ja teostamise juhtimine.
Kostöö allhankijatega (otsimine, läbirääkimised, tellimuste esitamine, kontroll)

Ootused kandidaadile

  • Tehnikaalane kõrgharidus või selle omandamine
  • Väga hea arvutiprogrammide AutoCad ja Excel oskus
  • Kasuks tuleb Corel, Solid Edge, Solid Works, ja Photoshop programmide tundmine
  • Hea inglise, vene ja eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Analüüsivõime, täpsus, vastutustunne

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas firmas
Enesearengu- ja karjäärivõimalust
Motiveerivat ja töötulemustele vastavalt palka
Püsivat töösuhet, kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#155718

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2008

Firma Ecopress Group tegeleb jäätmekäitluse ja transportimise seadmete ja tehnika tootmisega, müügiga, paigaldamisega ja hooldusega juba enam kui 15 aastat. Rakendame pidevalt uusi tehnoloogiaid ja loome uusi toodete tüüpe, mis on üleskutsutud tegema meie klientide tööd lihtsamaks ja produktiivsemaks.

Vaata rohkem