Värsked tööpakkumised

Konstruktor / Torustike projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378434

Tööpakkumise number

378434

Töö kirjeldus

* Protsessitorustike projekteerimine, sh instrumentide, ventiilide ja teiste komponentide valik vastavalt projekti nõuetele
* PI&D koostamine või muutmine
* Tootmisnõuete määramine joonistel (keeviste tüübid, NDT, testrõhk jt)
* Konstruktiivsete lahenduste leidmine
* Suhtlemine kliendi esindajatega, tarnijatega, allhankijatega optimaalse lahenduse leidmiseks

Nõudmised kandidaadile

* Tehniline kõrgharidus (soovitavalt Magister)
* Töökogemust vähemalt 5 aastat konstruktorina protsessi torustike projekteerimisel
* 3D CAD tarkvara kasutusoskus: Autodesk Inventor - Tube&Pipe või Solid Works – Routing. Teieste programmide tundmine tuleb kasuks
* Erialaste standardite ja direktiivide tundmine (PED, ASME, EN jt.)
* Gaaside ja vedelike rõhkude, mahtude, kiiruste jt. näitajate arvutamise oskus.
* Arvutioskus AutoCAD, Microsoft Offitce ( Word, Excel, Outlook), Microsoft Project
* Hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
* Vene, norra või soome keele oskus tuleb kasuks
* Oled meeskonnas töötaja, initsiatiivikas, paindlik, sihikindel süsteemne

Pakume võimalust töötada arenevas ekspordile suunatud inseneri ettevõttes
Võimalust realiseerida ennast erialaselt rahvusvahelises meeskonnas
Töötada vast valminud kaasaegses büroos Ülemiste Citys
Töö eest vääriline tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. mai 2015
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2015

DECK Enegineering OÜ pakkub rahvusvahelistele klientidele projekteerimis- ja disainiteenuseid metallkonstruktsioonide ja seadmete tootmiseks nafta-/gaasi- ja energeetikatööstusele (offshore) ning masinatööstusele. Ettevõtte äriideeks on pakkuda klientidele vajalikke teenuseid kompetentselt ja maksimaalselt kliendi soove arvestades, olles antud valdkonnas esimene juhtiv ettevõte regioonis. Seoses ettevõtte kasvu plaanidega otsime oma meeskonda: