Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197122

Konstruktor-tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • puitehitiste projektdokumentatsiooni väljatöötamine ja koostamine
  • toote- ja projektspetsifikatsioonide väljatöötamine ja koostamine
  • staatikaarvutuste tegemine
  • müügi konsulteerimine
  • klientide nõustamine

Ootused kandidaadile

  • ehitusalase kõrgharidusega (võib olla omandamisel)
  • tunneb puitkonstruktsioone
  • kohusetundlik
  • iseseisev
  • hea pingetaluvusega
  • täpne tööülesannete täitmisel
  • hea eesti- ja inglise keele oskusega nii kõnes kui kirjas

Kasuks tuleb:

  • ehituse tundmine
  • väga hea staatika arvutuste tundmine
  • eelneva projekteerimise või ehitusalase töökogemusega
  • lisa võõrkeele tundmine (n.norra keel)

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • täiendkoolitust
  • arenemisvõimalust
  • sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#197122