https://www.cvkeskus.ee/39666

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39666

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded: Tööstuslike masinate ja seadmete konstrueerimine


Ootused kandidaadile

Tehniline kõrgharidus, hea eesti, inglise ja vene keele oskus, 3D soovitatavalt SolidWokrs-i kasutamiskogemus, Eelnev töökogemus antud valdkonnas


Ettevõte pakub

Arenemisvõimalusi, ametile ja oskustele vastavat palka, kaasaegset töökeskkonda meeldivas kollektiivis.


Tööpakkumise number
#39666
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Konstruktor
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!