Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639146

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 6. märts 2020

Töö kirjeldus

Konstruktori peamisteks tööülesanneteks on toodete konstruktsiooniliste lahenduste väljatöötamine ja vastavalt konkreetsele projektile jooniste ja spetsifikatsioonide tegemine.

Ootused kandidaadile

Liitu Walleniumi meeskonnaga, kui:

  • oskad kasutada mõnd joonestusprogrammi (näiteks AutoCAD-i)
  • Sul on omandatud erialane haridus
  • oled töötanud konstruktorina (näiteks ehituse-, tööstuse- või mööblivaldkonnas)
  • oled meeskonnatöötaja, täpne ja kohusetundlik

Wallenium pakub Sulle erialast ja väljakutseid pakkuvat tööd, konkurentsivõimelist töötasu, erialaseid koolitusi nii Eestis kui ka välismaal, töökohta Tallinna kesklinnas (aadressil Vana-Lõuna 39) ja ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi.

Tööpakkumise number
#639146

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2020
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2020

CV Keskuse klient Wallenium – Eesti suurim teisaldatavate vaheseinasüsteemide tootja – müüb ja paigaldab vaheseinasüsteeme Baltikumis ja Põhjamaades. 2019. aastal müüdi ja paigaldati vaheseinu kokku 20 000 m2, millest 80% eksporditi. Ühtlasi 2019 aasta lõppes ettevõtte jaoks käibe poolest ajaloo rekordiga. Rohkem teavet ettevõtte kohta: www.wallenium.ee

Vaata rohkem

Konstruktor