Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63495

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puitkonstruktsioonide projekteerimine spetsialiseeritud tarkvara abil. Jooniste töötlemine AutoCad programmis

Ootused kandidaadile

Positiivne ellusuhtumine
Ehitus haridus
Töökogemus AutoCad programmis
Eesti ja vene keelte oskus suhtlemis tasandil
Lojaalsus
Töökus

Ettevõte pakub

Arengu võimalust
Sõpralikku keskkonda
Koolitust
Motiveeritud töötasu
Osalemist uute tehnoloogiate arendamisel

Lisainfo

Lisatasud vastavalt oma panusele kuni 100% kuupalgast

Tööpakkumise number
#63495
Konstruktor