Värsked tööpakkumised

Konstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185546

Tööpakkumise number

185546

Töö kirjeldus

Tehniliste jooniste koostamine, uute konstruktsioonide loomine, osalemine tootearendusprotsessides igapäevases tihedas koostöös tootmisega, masina tehnoloogilisuse küsimuste valdamine, väljatöötatud lahenduste evitamine tootmisesse, klientidega suhtlemine tellimuste detailide täpsustamiseks.( Solid Edge, GeoViewer, AutoCAD, Solteq Financials)

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on erialane kõrgharidus, eduka konstruktori vähemalt 3 aastane töökogemus. Sul on teadmised ja oskused töötada projekteerimisprogrammidega AutoCAD ja SolidWorks. Sinu edukaks toimetulekuks sellel ametikohal on väga oluline eelnev kokkupuude mööbli konstrueerimisega, pinge olukorra ja vastupidavuse mõistmine ning selle hindamine. Et meiega ühises (tehnilises) keeles suhelda tulevad kasuks teadmised keevitamisest, painutamisest, tugevusõpetusest. Sa pead suutma suhelda nii Eesti, Vene, Soome ja Inglise keeles.

Ettevõtte pakub omalt poolt osaleda toodete arendusprotsessides algusest lõpuni, mis sisaldab 3D-disaini, seadmetele programmide koostamist, kaasaegseid töötingimusi, meeldivat kollektiivi ja tulemustele vastavat konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. november 2009
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2009

Oleme pikaajaliste traditsioonide ja kogemustega ettevõte, kasutame kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi tootmaks roostevabast terasest mööblit Eestis. Suuremalt osalt oleme spetsialiseerunud proffiköökide ja laboratooriumite mööbli tootmisele roostevabast terasest, samas pakume parimaid lahendusi ka kõige nõudlikumale kliendile. Ettevõtte poolt toodetud roostevabast terasest mööbli kõrge kvaliteet on hinnatud nii Eesti tellijate kui ka välismaiste tellijate poolt. Me ekspordime oma kaupa põhiliselt Soome, Lätti, Rootsi, Venemaale ja Ukrainasse.