https://www.cvkeskus.ee/42338

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Konstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42338

Tööpakkumise number

42338

Töö kirjeldus

Masinate ja seadmete projekteerija: konveierite, automaatliinide ja hüdrauliliste seadmete väljatöötamine, tugevusarvutused, tööjooniste ja spetsifikatsioonide vormistamine. Töö on kontoris programmidega AutoCAD (2D), Solid Edge ja Solid Works (3D), samuti programmiga MS Excel. Töö on koostöös meie Soome ja Eesti partneritega.


Nõudmised kandidaadile

Nõutav lõpetatud masinaehitusalane kõrgharidus, loomingulisus, kohusetundlikkus, täpsus, soov uusi tooteid välja töötada ja vanu tooteid edasi arendada.

Vajalik eelnev projekteerimistöö kogemus ja projekteerimistarkvara tundmine (AutoCAD, Solid Edge või Solid Works), elementaarsete tugevusarvutuste teostamise oskus (talade arvutused paindele, väändele, lõikele), teraste markeeringu ja nende omaduste tundmine. Tolerantside ja istude hea tundmine, nende joonisele märkimise oskus.

Samuti peaks tundma masinaehituse tehnoloogiat (keevitamine, treimine, freesimine jne.) Kasuks tuleb inglise ja soome keele tundmine.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja loomingulist tööd uute masinate loomisel ja edasiarendamisel kasvavas ettevõttes koostöös välispartneritega, palka vastavalt oskustele ja töö tulemustele, paindlikku töögraafikut. Töökoht on Tallinnas, Männikul.


Lisainfo

Konkurss lõpeb 29. märtsil 2005 !


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. märts 2005
Kuulutus sisestati:
14. märts 2005
Brutopalk:
Alates 12000 kuni 17000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ettevõte kuulub Meiteks gruppi (100% Eesti kapital) ja tegeleb masinaehitusliku projekteerimise teenuse osutamisega Eesti- ja välisklientidele. Lisaks tegeleme ka oma enda toodete (lumesahad, spetsiaalkopad, muud tooted) müügiga, mida valmistatakse allhanke korras teistes grupi ettevõtetes (Paide Masinatehas, Silbet Metall). Rohkem infot saab meie kodulehelt.