Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37135

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Masinate ja seadmete projekteerija: konveierite, hüdrauliliste seadmete ja mehhanismide väljatöötamine, tugevusarvutused, tööjooniste valmistamine. Töö on kontoris programmidega AutoCAD, Solid Edge ja Solid Works.

Ootused kandidaadile

Nõutav masinaehitusalane kõrgharidus, loomingulisus ja soov uusi tooteid välja töötada. Vajalik eelnev projekteerimistöö kogemus ja projekteerimistarkvara tundmine (AutoCAD, Solid Edge või Solid Works), elementaarsete tugevusarvutuste teostamise oskus, teraste markeeringu ja nende omaduste tundmine. Kasuks tuleb inglise ja soome keele tundmine.

Huvitavat ja loomingulist tööd uute masinate loomisel kasvavas ettevõttes, palka vastavalt oskustele ja töö tulemustele, paindlikku töögraafikut. Töökoht on Tallinnas, Männikul.

Tööpakkumise number
#37135
Konstruktor