Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21823

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Metallkonstruktsioonide konstrueerimine ja projekteerimine
- Dokumentatsiooni ning jooniste vormistamine

Ootused kandidaadile

- tehniline haridus või selle omandamine
- Autocad-i kasutamise oskus.
- Hea inglise ja vene keel kõnes ja kirjas
- Hea suhtlemisoskus
- Hea arvuti ja interneti tundmine

Ettevõte pakub

- Põnevat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
- Head töökeskonda nooruslikus meeskonnas
- konkurentsivõimelist tulemusest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb :
- Töökogemus antud alal

Tööpakkumise number
#21823

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
26. mai 2003

Hector Trade AS on Tallinnas asuv 100 töötajaga tootmisettevõte, mis toodab kaubakonteinereid ja muid metallkonstruktsioone. Oma toodangut müüme Skandinaaviasse ja Lääne-Euroopasse.
Meie klientideks on sellised rahvusvaheliselt tuntud firmad nagu : Coca-Cola; Maersk; Norra Post; Danzas; Green Cargo jt. Seoses ettevõtte kasvuga vajame oma meeskonda initsiatiivikaid inimesi, kes tahavad ennast proovile panna ja saada osa agressiivse kasvu ning kiire arenguga kaasnevast põnevast tööst.

Vaata rohkem

Konstruktor