Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21823

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Metallkonstruktsioonide konstrueerimine ja projekteerimine
- Dokumentatsiooni ning jooniste vormistamine

Ootused kandidaadile

- tehniline haridus või selle omandamine
- Autocad-i kasutamise oskus.
- Hea inglise ja vene keel kõnes ja kirjas
- Hea suhtlemisoskus
- Hea arvuti ja interneti tundmine

Ettevõte pakub

- Põnevat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
- Head töökeskonda nooruslikus meeskonnas
- konkurentsivõimelist tulemusest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb :
- Töökogemus antud alal

Tööpakkumise number
#21823
Konstruktor