https://www.cvkeskus.ee/26130

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26130

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehaanika ja automaatika seadmete iseseisev projekteerimine. Suhtlemine allhankijatega.


Ootused kandidaadile

CAD programmide kasutamisoskus
Iseseisev mõtlemine
Soov ennast teostada
Meeskonna töö oskus


Ettevõte pakub

Piiramatuid arenguvõimalusi
Head töökeskkonda
Sõbralikku rahvusvahelist meeskonda
Vaheldusrikast tööd


Lisainfo

Kasuks tuleb SolidWorks ja Inventor programmide tundmine.


Tööpakkumise number
#26130
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Konstruktor
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!