Värsked tööpakkumised

Konstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87298

Tööpakkumise number

87298

Töö kirjeldus

  • Puitehitiste konstruktordokumentatsiooni koostamine
  • Toote- ja projektispetsifikatsioonide koostamine
  • Staatikaarvutuste tegemine

Nõudmised kandidaadile

  • Ehituse- või arhitektuurialase keskeri- või kõrgharidusega (võib olla omandamisel)
  • Eelneva projekteerimise või ehitusalase töökogemusega
  • Tunneb puitkonstruktsioone
  • Kohusetundlik ja täpne tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti põhipalga ning tulemustasude näol
  • Erinevaid koolitusvõimalusi
  • Paindlikku töögraafikut

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2006

AS Nova Haus ettevõtete gruppi kuuluva OÜ Arhitektuuribüroo Novel põhitegevusaladeks on arhitektuurne ning tehniline projekteerimine.