Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61640

Konstruktor-projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tööjooniste koostamine
- toodete erilahenduste väljatöötamine
- CNC programmide väljatöötamine

Ootused kandidaadile

- hea arvuti kasutamise oskus (AutoCAD, Office, Solid Edge, Solid Works)
- praktiline kogemus metallitööstuses
- eesti, inglise ja vene keele valdamine
- iseseisvus ja koostöövõime

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- tänapäevaseid töötingimusi ja -vahendeid

Lisainfo

Töökoha asukoht: Tallinn ja Viljandimaa

Konkursil kandideerimiseks palume saata oma CV ja avaldus posti teel aadressile Magdaleena 3c, 11312 Tallinn.

Lisainformatsiooni ametikoha kohta saab telefonil 509 6199.

Tööpakkumise number
#61640