Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55757

Konstruktor-joonestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Objekti mõõdistamine.
Treppide ja metallkonstruktsioonide projekteerimine.
Tööjooniste valmistamine tootmisele.

Ootused kandidaadile

Keskeri või kõrgharidus antud valdkonnas.
Tehniline taiplikkus.
Soov otsida ja välja töötada uusi lahendusi.
Kogemus mööbli, treppide või ehitusprojekteerimise vallas

Ettevõte pakub

Võimalust realiseerida oma ideid uute toodete arendamisel.
Korralikku põhipalka
Profesionaalse trepimeistri abi ja väljaõpet treppide projekteerimisel

Lisainfo

Ettevõttel on oma esindusalong Tallinna kesklinnas, mis on tootmisosakonnale tõhusaks koostööpartneriks.

Tööpakkumise number
#55757

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
28. november 2005

Oleme disainmööbli ja treppide tootmisega tegelev ettevõte. Meie klientideks on ilu ja mugavust hindavad inimesed. Usume, et maitsekas mööblis peegeldub isikupära. Seoses ettevõtte laienemisega saab tööd arenemisvõimeline tootmisjuht.

Vaata rohkem