Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322239

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate mööblitoodete konstrueerimine, tootmisjooniste koostamine, montaažijuhendite väljatöötamine ning mööblifurnituuri
ja materjalide määramine tootele.

Ootused kandidaadile

AutoCAD või mõne muu joonestus programmiga töötamise kogemus, eelnev töökogemus mööblitootmise valdkonnas,
Kasuks tuleb inglise keele oskus.
Valmisolek meeskonnatööks, hea koormus- ja pingetaluvus.

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu kiiresti arenevas ettevõttes.
Väga vaheldusrikast ja huvitavat tööd koos rahvusvaheliste disaineritega.

Lisainfo

Töökoht asub Järvamaal, Mäos

Tööpakkumise number
#322239

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2013
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2013

Woodman OÜ on Eesti päritolu disainkodumööbli tootja. Ettevõtte toodangut turustatakse ca 15 riigis, sealhulgas Pranstusmaal, Suurbritannias, Šveitsis, Saksamaal, Itaalias, Venemaal, Skandinaavias, Soomes, USA-s, Kanadas ja Jaapanis. Peamisteks klientideks on tuntud mööbli ja kodusisustuse kaubamajad ja ketid: John Lewis, Habitat, Micasa, Svenska Hem, Asko. Woodman tootevalikusse kuuluvad kodukontori lauad, söögilauad,kummutid, kapid, voodid, TV alused jne. Mitmeid Woodmani tooted on võitnud rahvusvahelisi disaini auhindu.

Vaata rohkem

Konstruktor