Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55181

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • jooniste tegemine
  • projektidele tehnilise lahenduse leidmine
  • lahenduste konstrueerimine ja tootmisülesannete vormistamine

Ootused kandidaadile

  • tehniline taip
  • iseseisvus, vastutus- ja otsustusvõime
  • kohusetunne ja korrektsus
  • eesti ja inglise keele valdamine (hea oleks ka soome ja/või rootsi keele oskus)
  • arvuti kasutamise oskus (MS Exel, MS Word, AutoCad'i tundmine tuleb kasuks)

Ettevõte pakub

  • tänapäevast töökeskonda
  • tööd noores ja positiivses kollektiivis
  • karjääri- ja arenemisvõimalust

Lisainfo

Töökoht asub Keilast 5 km kaugusel.

Tööpakkumise number
#55181
Konstruktor