https://www.cvkeskus.ee/422546

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Konstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422546

Tööpakkumise number

422546

Töö kirjeldus

Sisustusekspert tegeleb kaubanduse ja toitlustuse sisseseade tootmisega. Otsime oma meeskonda konstruktorit, kes õpib selgeks turu nõudmised ja ettevõtte võimalused ning suudab osaleda tehniliste lahenduste väljatöötamisel. Töö algab kliendi vajaduste kaardistamisest ja selle lõpptulemuseks on tootmisjooniste valmimine CAD süsteemis.


Nõudmised kandidaadile

Hea kujutlusvõime ja tehnilise joonestamise oskus on konstruktori töös esmase tähtsusega. Edukas kandidaat peab omama või lähiajal saavutama tehnilise kõrghariduse.


Ettevõte pakub

Tehnilise pädevuse saavutamisel aitavad kogenud kaastöötajad ja tootmisüksuse spetsialistid. Konstruktori töö on loominguline - uute objektide loomine ja visualiseerimine.Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
10. mai 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Sisustusekspert pakub kaubandus-, toitlustus- ja laondusettevõtetele edukaks tööks vajalikku sisseseadet. Meie eesmärgiks on pakkuda terviklahendust, mis on kliendile täpselt sobiv.
Sisustuseksperdi tootevaliku aluseks on visiooni loomine, ruumilahenduste planeerimine ja tehniline projekteerimine. Detailse planeeringu alusel ehitame külmsüsteeme ja küttesüsteeme, sisustame kaubanduse ja toitlustuse töökeskkondi ja loome laonduse automaatikasüsteeme.

Põhilisteks tooteliinideks on kaupluste sisustus, ladude sisustus ja suurköökide sisustus. Täpselt sobiva lahenduse saavutamiseks kasutame oma töös paljude eri tootjate seadmeid ja detaile. Sisustuseksperdi tootmisüksus annab meile võimaluse sobitada kokku parima lõpptulemuse. Toodame metallkonstruktsioone, metall- ja puitmööblit, tõsteseadmeid ja automaatikaseadmeid.
Suuremate kaubamärkidena esindame Eestis seadmete tootjaid Arneg, Wica, Intrac, Incold, Sirman, Oscartielle jne.