Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197373

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arhitekti jooniste alusel tootmisüksuse lülidele projektidokumentatsiooni koostamine:
*Tootekaartide koostamine;
* Toodete tööjooniste kavandamine, mis sisaldavad toodete koostet ja materjalide kirjeldust detailide lõikes;
* Tehnilise lahenduse väljatöötamist;
* Tööjooniste detailiseerimine ja puurimisskeemide koostamine;
* Detailide spetsifikatsiooni koostamine;
* Projektidokumentatsiooni vormistamine;

Ootused kandidaadile

* Mööblitootmise tehnoloogia alased teadmised;
* Eelnev töökogemus mööbli konstruktorina;
* AutoCad kasutajaoskus edasijõudnu tasemel;
* Töökoht eeldab oskust enda tööd planeerida, iseseisvust ja algatusvõimet tööülesannete täitmisel;

Ettevõte pakub

Töösuhte sõlmimisel on Sulle pakkuda:
- huvitavat tööd stabiilses, tublis ja elujõulises firmas;
- vastavalt Sinu tööpanusele korralikku töötasu
- ühtehoidvat ja väga toredat meeskonda;
- traditsioonilisi firma ühisüritusi;
- erialast täiendkoolitust;

Tööpakkumise number
#197373
Konstruktor