Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127345

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on tellimuste alusel projekti dokumentatsiooni tähtaegne koostamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on

  • mööbliltootmise tehnoloogia alased teadmised või soov neid teadmisi omandada proffesionaali tasemel;
  • soovitavalt eelnev töökogemus konstruktori erialal või projekteerimisalane töökogemus;
  • Arvutiprogrammide( MSOffice, AutoCad) kasutajaoskus
Töökoht eeldab oskust enda tööd planeerida ja iseseisvust ning algatusvõimet tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

Töösuhte sõlmimisel on Sulle pakkuda:
- huvitavat tööd stabiilses, tublis ja elujõulises firmas;
- vastavalt Sinu tööpanusele korralikku töötasu ja motivatsioonipaketti;
- äsjavalminud ja kaasaegset büroohoonet;
- firma poolt organiseeritud transporti Tallinn-Jüri-Tallinn;
- ühtehoidvat ja väga toredat meeskonda;
- traditsioonilisi firma ühisüritusi;
- erialast täiendkoolitust;

Tööpakkumise number
#127345
Konstruktor