Värsked tööpakkumised

Konstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279961

Tööpakkumise number

279961

Töö kirjeldus

Tööjooniste ja teiste projektdokumentide koostamine
Eritoodete tehniliste lahenduste leidmine koos tootmisega
Mööbli erilahenduste konstrueerimine-projekteerimine,spetsifikatsioonide koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on: Kiire, täpne.
* Kasuks tuleb AutoCad´i ja MS Office kasutamise oskus. Eelnev töökogemus mööblitööstuses.
* kiire õppimisvõime
* iseseisvus

Halver Mööbel pakkub huvitavat tööd stabiilses ja edukas ettevõttes, kus väärtustatakse firma traditsioone, eneseteostusevõimalus ja konkurentsivõimelist
tasu vastavalt töötulemustele

Lisainfo

Ettevõtte asukoht Harjumaa Kose vald Karla küla

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. august 2012
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2012

Põhitegevusalaks on olnud 1992 aastast büroo-,kodu- ja eritellimusmööbli valmistamine vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.
Meie ettevõtet iseloomustavad paindlikkus, kõrge kvaliteet ja uuendusmeelsus.
Pakume lahendusi ka kõige nõudlikumale kliendile.
Kliendi jaoks loodud kestvad väärtused on need, mis meile korda lähevad.
Ettevõte on jäänud kindlaks oma põhimõttele - kvaliteet on prioriteet.
Halver Mööbel OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.
Ettevõttes töötab 50 töötajat