https://www.cvkeskus.ee/190963

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Konstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190963

Tööpakkumise number

190963

Töö kirjeldus

Jooniste tegemine, uute konstruktsioonide loomine, toote juhendite koostamine, osalemine tootearendus protsessides igapäevases tihedas koostöös tootmisega, konstruktsiooni-sõlmede väljatöötamine, masinatehnoloogilisuse küsimuste valdamine,väljatöötatud lahenduste evitamine tootmisesse. AutoCad-ist Solid Works-i jooniste üleviimine.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on erialane kõrgharidus , eduka konstruktori (disaineri) vähemalt 5 aastane töökogemus. Sul on teadmised ja oskus töötada projekteerimisprogrammidega AutoCad, Solid Works. Sinu edukaks toimetulekuks sellel ametikohal on väga oluline eelnev kokkupuude masinaehitusega, raskete teraskonstruktsioonide disainimine, pingeolukorra ja vastupidavuse mõistmine ning selle hindamine. Et meiega ühises (tehnilises) keeles suhelda tuleb kasuks teadmised keevitamisest, tugevusõpetusest , hüdraulikast. Sa pead suutma suhelda nii inglise kui ka venekeeles.


Ettevõte pakub

Fors MW pakub omalt poolt osaleda toodete arendusprotsessis algusest lõpuni ,mis sisaldab 3D-disaini, prototüübi ehitamist ja testimist, et viia katsetused seeriatootmisesse. Saada rahvusvahelist töökogemust meie grupis.
Kaasaegseid töötingimusi ja tulemustele vastavat töötasu.Lisainfo

Töövestlus toimub eesti keeles ja inglise keeles.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. märts 2010
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Fors MW on 1992. a. asutatud masinaehitusettevõte, mille peakorter asub Sauel. Fors MW grupp tegutseb 25 riigis ning seal töötab 120 inimest. AS Fors MW käive 2008.a. oli 295 miljonit krooni. Täna on Fors MW oma valdkonna turuliider Euroopas nii FARMA metsaveokärude, NIAB traktorprotsessorite kui ka BIGAB konkstõstehaagiste osas. Fors MW toodete ning teenuste võtmeomadused on innovatsioon ja kvaliteet. Lähem informatsioon Fors MW toodete ning ettevõtte kohta Internetist: www.forsmw.com