Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208641

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konstruktori igapäevatööks on toodete tehniliste lahenduste väljatöötamine ja tööpinkide programmeerimine

Ootused kandidaadile

tehniline kõrgharidus
joonestusprogrammide SolidEdge ja Autocad valdamine
CAD/CAM programmide valdamine (Amdada-PUNCH5)
jooniste tegemise ja lugemise oskus
kontoritarkvara Excel valdamine
eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

stabiilset töökeskkonda ja-töötasu

Lisainfo

Eelise kandideerimisel annab varasem sama valdkonna töökogemus
CV-sid ootame ainult neilt, kes vastavad töökuulutuses kirjeldatud kvalifikatsioonile
CV-sse palume märkida kahe soovitaja kontaktandmed

Tööpakkumise number
#208641
Konstruktor