Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208641

Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konstruktori igapäevatööks on toodete tehniliste lahenduste väljatöötamine ja tööpinkide programmeerimine

Ootused kandidaadile

tehniline kõrgharidus
joonestusprogrammide SolidEdge ja Autocad valdamine
CAD/CAM programmide valdamine (Amdada-PUNCH5)
jooniste tegemise ja lugemise oskus
kontoritarkvara Excel valdamine
eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

stabiilset töökeskkonda ja-töötasu

Lisainfo

Eelise kandideerimisel annab varasem sama valdkonna töökogemus
CV-sid ootame ainult neilt, kes vastavad töökuulutuses kirjeldatud kvalifikatsioonile
CV-sse palume märkida kahe soovitaja kontaktandmed

Tööpakkumise number
#208641
Konstruktor