Värsked tööpakkumised

Konstruktor-eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 147128

Tööpakkumise number

147128

Töö kirjeldus

Terasest ja alumiiniumist fassaadide ja muude avatäidete projekteerimine ning eelarvestamine.

Nõudmised kandidaadile

Ehitusinseneri kvalifikatsioon või õpingud nendel erialadel.
Arvutitöö oskus - Auto-Cad, eriprogrammid, ehitusalased üldteadmised ja ehitusjooniste lugemisoskus.
Võõrkeelte oskus tööks vajalikul tasemel.
Meeskonnatöö võime.

Pakume erialast väljaõpet, konkurentsivõimelist palka, head töökeskkonda, enesearenguvõimalusi kiiresti arenevas ettevõttes, paindlikku tööaja reziimi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. mai 2008
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 18000 kuni 25000 EEK kuus

Alumiiniumprofiilidest ja klaasist avatäidete tootmine-müük s.h. lükanduksed, klaasvaheseinad, lükandustega kapid ja garderoobid, rõdude lükandaknad, välisuksed, tuulekojad, klaasfassaadid, talveaiad.