Värsked tööpakkumised

Konstruktor-eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81280

Tööpakkumise number

81280

Töö kirjeldus

Terasest ja alumiiniumist fassaadide ja muude avatäidete projekteerimine ning eelarvestamine.

Nõudmised kandidaadile

Ehitus- või mehaanikainseneri kvalifikatsioon või õpingud nendel erialadel.
Arvutitöö oskus - Auto-Cad, eriprogrammid, ehitusalased üldteadmised ja ehitusjooniste lugemisoskus.
Võõrkeelte oskus tööks vajalikul tasemel.
Meeskonnatöö võime.

Pakume erialast väljaõpet, konkurentsivõimelist palka, head töökeskkonda, enesearenguvõimalusi kiiresti arenevas ettevõttes, paindlikku tööaja reziimi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2006
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2006
Brutopalk:
Alates 15000 kuni 25000 EEK kuus

Alumiiniumprofiilidest ja klaasist avatäidete tootmine-müük s.h. lükanduksed, klaasvaheseinad, lükandustega kapid ja garderoobid, rõdude lükandaknad, välisuksed, tuulekojad, klaasfassaadid, talveaiad.