Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53750

Konstruktor-eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hinnapakkumiste koostamine
  • tööjooniste vormistamine
  • efektiivsete lahenduste väljatöötamine
  • konstruktsioonide ehitusnormidele vastavuse kontroll

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • tehnilist taipu ja haridust ehitus- või mehaanikavaldkonnas (võib olla lõpetamisel)
  • AutoCad´i kasutamise oskust
  • tugevusarvutuse põhitõdesid
  • valmisolekut meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd sõbralikus kollektiivis
  • kaasaegset töökeskkonda
  • võimalust koolitusteks ja välislähetusteks
  • töö tulemustele väärilist tasu

Tööpakkumise number
#53750