Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147418

Konstruktor-eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tehniliste lahenduste väljatöötamine ja vormistamine
  • tootejooniste tegemine tootmisele

Ootused kandidaadile

  • CADi keskkonnas konstrueerimise oskus
  • inglise ja soome keele oskus
  • jooniste lugemise oskus
  • analüüsi teostamise oskus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • geomeetriline mõtlemine
  • soov õppida ning areneda
  • valmisolek ületunnitööks
  • võime paralleelselt töötada mitmete probleemide lahendamisega
  • kiire õppimisvõime, iseseisva töö oskus
  • korrektsus ja vastutusvõime
  • orienteeritus meeskonnatööle

  • häid ja stabiilseid töötingimusi ning pikaajalist töösuhet
  • huvitavat, keerulist ja loomingulist tööd
  • korralikku palka
  • tööalast väljaõpet ning täiendkoolitust
  • tööd ühes vahetuses
  • võimalust töötada arenevas ja perspektiivikas ettevõttes

Tööpakkumise number
#147418

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 18000 - 25000 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. mai 2008
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2008

Alumiiniumprofiilidest ja klaasist avatäidete müük, tootmine ja paigaldus. Tootevalikusse kuuluvad nii alumiiniumist klaasfassaadid, uksed, aknad, talveaiad, tuulekojad kui ka klaasvaheseinad.

Vaata rohkem