2023-08-23 14:48:55

Konstruktor / CAD/CAM-tehnik

CVKeskus.ee klient
Alates 2390 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda juurde

MÖÖBLIKONSTRUKTORIT / CAD/CAM-TEHNIKUT

kelle peamiseks tööülesandeks on garderoobisüsteemide ja liuguste tellimuste vormistamine ning tootmisüksusele juhtprogrammide CAD/CAM programmeerimine ja genereerimine.

Sinu tulevane töö sisaldab:

  • tihedat koostööd meie edasimüüjatega, et saavutada parim tehniline ja esteetiline lahendus kliendi vajadustest lähtuvalt;
  • tellimuse tehniliste andmete sisestamist ja käsitlemist meie poolt kasutatavas tootmisprogrammis;
  • jooniste joonestamist programmides AutoCAD või TopSolid.
  • tellimuste täitmiseks tootmisüksuse arvjuhtimisega seadmetele korrektsete juhtprogrammide CAD/CAM programmeerimist ja genereerimist

Ootused kandidaadile

  • omad vähemalt keskharidust;
  • oled tuttav programmidega AutoCAD, TopSolid või mõne muu 3D joonestusprogrammiga ning oled ka muidu arvutiga sina peal;
  • oskad mõelda ruumiliselt ja oled hea numbritega;
  • oled kohusetundlik ja oma töös korrektne;
  • oled hea suhtleja ja valmis meeskonnatööks ning koostööks.

Kasuks tuleb puidu- ja mööblitööstuse erialane haridus, varasem mööblisektoris töötamise kogemus, erinevate tööpinkide tundmine.

Ettevõte pakub

Mida pakume:

Sinu tulevane töökoht asub Harjumaal Kulna külas (5km Keilast, Niitvälja tee ääres), kaugemalt tulijatele pakub ettevõte transporditoetust. Hoolime oma töötajate tervisest ja liikumisharjumustest, seepärast on Sinu kasutada sporditoetus. Kaks korda aastas saame kõik kokku jõulupeol ja suvepäevadel, et koos tähistada ja tänada oma töötajaid nende panuse eest. Oleme pidevas arenemises ja kasvamises, mis pakub rohkelt ametialaseid väljakutseid, võimalusi välja pakkuda ja teostada oma ideid ning teha ettevõtte sisest karjääri.