Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27633

Konstrueerimisinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakutava ametikoha peaeesmärk on projekteerida töökindlaid stantse ja pressvorme. Lehtmaterjali stantside, kummi valuvormide ja muude rakiste projekteerimine. 3D projekteerimine, CAD programm Solid Edge programmiga.

  • Tehniliste lahendusete väljapakkumine stantside ja vormide projekteerimisel.
  • Projekteerimine vastavalt tähtaegadele.

Ootused kandidaadile

  • masinaehitusalane haridus
  • projekteerimisalane kogemus
  • CAD programmidega töötamise kogemus
  • eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • tehniline taip ja töötahe

Ettevõte pakub

  • tööd arenevas ettevõttes
  • väljaõpet Rootsi emaettevõttes
  • võimetele vastavat palka
  • töökogemust rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#27633