Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127913

Konstaabel

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Piirkondliku politseitöö teostamine konstaablipiirkonnas lähtuvalt kogukonna ootustest ja vajadustest; avaliku korra ja elanike turvalisuse tagamine; süütegude ennetamine, tõkestamine ja menetlemine.

Ootused kandidaadile

Politseiline kutseharidus või kõrgharidus;
eesti keele oskust kõrgtasemel, vene keel oskust politseitööalase sõnavara valdamisega;
arvutikasutamise oskus;
B-kategooria juhiload.
Positiivset ellusuhtumist ja head ning avatud suhtlemisoskust, kõrget pingetaluvust, kohanemisvõimet, koostöövalmidust, eetilisust, konfidentsiaalsust, ausust ja lojaalsust ametikohale, head suulist ja kirjalikku väljendusoskust, algatusvõimet, esinemisjulgust, kohusetunnet.

Ettevõte pakub

Head meeskonda;
huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
ametipalka ning muud politseiteenistuse seadusest tulenevad lisatasud.

Tööpakkumise number
#127913
Konstaabel