Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194198

KÕNEKESKUSTE JUHT

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Panga telefonikeskuste kõnevoogude juhtimise süsteemi ülesehitamine, teeninduskvaliteedi ning standarditele vastavuse tagamine
  • Panga toodete ja teenuste eduka müügi organiseerimine telefoni teel ja aktiivse väljahelistamise organiseerimine vastavalt panga vajadustele
  • Kõneteenuste pakkumine ja teostamine pangasiseselt erinevate osakondade jaoks
  • Panga kõnekeskuste kõnevoogude planeerimine, jälgimine, efektiivse kõnevoo kasvatamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus kõnekeskuse juhtimisel
  • Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Kõrgharidus või selle omandamine
  • Tugev organiseerimisvõime ja äriline mõtlemine
  • Uuendusmeelsus ja huvi tehniliste süsteemide toimise vastu
  • Head suhtlemis- ja müügioskused

Ettevõte pakub

  • Tööd rahvusvaheliselt arenevas pangas
  • Kogu pangagruppi, s.h. välisriikides asuvaid filiaale hõlmavat ametikohta
  • Mitmekülgset suhtluskeskkonda ja tööalaseid väljakutseid
  • Enesearendamise võimalusi

Lisainfo

Töö asukoht on Tartu või Tallinn.

Tööpakkumise number
#194198