Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70205

Kõnekeskuse töötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide kõnedele vastamine ja nende registreerimine infosüsteemis
klientide nõustamine ja nende probleemidele lahenduse leidmine
kliendi probleemide edastamine kontserni tugiüksustele
kommunikatsiooni haldamine nii kliendi kui organisatsiooni suunal

Ootused kandidaadile

väga hea inglise keele oskus (suuline ja kirjalik)
ladus suhtlemisoskus, positiivsus ja abivalmidus
arvutikasutusoskus MS Office keskkonnas
organiseerimisvõime
valmisolek meeskonnatööks
võimalus töötada graafiku alusel (sh nädalavahetustel ja öösel)
soov omandada teadmisi uute tehnoloogiate ja tööprotsesside kasutamise kohta
kõrgharidus (võib olla omandamisel)

Kasuks tuleb:
üldteadmised andmeside või telekommunikatsiooni võrkudest
eelnev töökogemus kõnekeskuse või klienditeeninduse valdkonnas
soome, rootsi või vene keele oskus

tööalast koolitust ja organisatsiooni toetust tööülesannete täitmisel
huvitavat ja arendavat tööd

Tööpakkumise number
#70205

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2006

Manpoweri kliendiks on rahvusvaheline telekommunikatsioonifirma

Vaata rohkem