Värsked tööpakkumised

Kõnekeskuse töötaja (soome keel)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153763

Tööpakkumise number

153763

Töö kirjeldus

- kliendiküsimuste, andmete ja -tellimuste haldamine;
- klientide kiire ja professionaalne nõustamine;
- kliendipretensioonide käsitlemine.

Nõudmised kandidaadile

- väga hea soome keele oskus (suuline ja kirjalik);
- inglise keele oskus suhtlustasandil;
- täpsus ja korrektsus;
- hea arvutikasutusoskus (MS Office);
- valmisolek töötada vahetustega tööl;
- hea pingetaluvus.

Kasuks tuleb:
- klienditeeninduskogemus.

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi;
- võimalust töötada osalise ajaga ja paindliku tööajaga;
- vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
28. mai 2008

Manpoweri kliendiks on arvato services Estonia OÜ. arvato direct services kuulub juhtivate turundus- ja teenindusvalkonna ettevõtete hulka nii Euroopas kui väljaspool Euroopat. Ettevõttes töötab üle 12 000 töötaja üle maailma. Pakume oma klientidele One-Stop-Shopping (kõik ühest kohast) teenindus- ja turunduskontseptsiooni erinevates valdkonades: CRM (kliendisuhete haldustarkvara) konsultatsioonid, kliendilojaalsusprogrammid, andmehaldus, kirjavahetuse organiseerimine, klienditeenindus, logistika ja finantsvaldkond koos kõrgekvaliteediliste CRM- ja IT lahendustega.