Värsked tööpakkumised

Kõnekeskuse töötaja (soome keel)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83598

Tööpakkumise number

83598

Töö kirjeldus

kliendiandmete ja -tellimuste haldamine
klientide kiire ja professionaalne nõustamine
kliendipretensioonide käsitlemine

Nõudmised kandidaadile

väga hea soome keele oskus (suuline ja kirjalik)
hea pingetaluvus
täpsus ja korrektsus
Väga hea arvutikasutusoskus (MS Office)
valmisolek töötada vahetustega ja vajadusel nädalavahetusel
klienditeeninduskogemus
väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
meeskonnatöökogemus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi
vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. november 2006
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2006

Manpoweri kliendiks on arvato services Estonia OÜ. arvato direct services kuulub juhtivate turundus- ja teenindusvalkonna ettevõtete hulka nii Euroopas kui väljaspool Euroopat. Ettevõttes töötab üle 12 000 töötaja üle maailma. Pakume oma klientidele One-Stop-Shopping (kõik ühest kohast) teenindus- ja turunduskontseptsiooni erinevates valdkonades: CRM (kliendisuhete haldustarkvara) konsultatsioonid, kliendilojaalsusprogrammid, andmehaldus, kirjavahetuse organiseerimine, klienditeenindus, logistika ja finantsvaldkond koos kõrgekvaliteediliste CRM- ja IT lahendustega.