Värsked tööpakkumised

Kõnekeskuse töötaja (rootsi keel)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123399

Tööpakkumise number

123399

Töö kirjeldus

- kliendiandmete ja -tellimuste haldamine
- klientide kiire ja professionaalne nõustamine
- kliendipretensioonide käsitlemine

Nõudmised kandidaadile

- väga hea rootsi keele oskus (suuline ja kirjalik)
- hea pingetaluvus
- täpsus ja korrektsus
- väga hea arvutikasutusoskus (MS Office)
- valmisolek töötada vahetustega ja vajadusel nädalavahetusel
- klienditeeninduskogemus
- väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
- meeskonnatöökogemus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi
- vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. september 2007

Manpoweri kliendiks on Arvato Services Estonia OÜ.

Arvato Direct Services kuulub juhtivate turundus- ja teenindusvalkonna ettevõtete hulka nii Euroopas kui väljaspool Euroopat. Ettevõttes töötab üle 12 000 töötaja üle maailma. Pakume oma klientidele One-Stop-Shopping (kõik ühest kohast) teenindus- ja turunduskontseptsiooni erinevates valdkonades: CRM (kliendisuhete haldustarkvara) konsultatsioonid, kliendilojaalsusprogrammid, andmehaldus, kirjavahetuse organiseerimine, klienditeenindus, logistika ja finantsvaldkond koos kõrgekvaliteediliste CRM- ja IT lahendustega.