Värsked tööpakkumised

Kõnekeskuse töötaja (norra keel)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118721

Tööpakkumise number

118721

Töö kirjeldus

- klientide nöustamine telefoni ja kirja teel
- kliendiandmete haldus
- klientide kiire, sõbralik ja professionaalne teenindamine
- kliendiprobleemide lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- väga hea norra keele oskus
- hea suhtlemisoskus, soov töötada meeskonnas
- kiirus, kohusetundlikkus ja täpsus
- reibas ja avatud maailmavaade
- hea pingetaluvus
- arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel
- vähemalt keskharidus

Ettevõte pakub

- kaasaegne töökeskkond
- konkurentsivõimeline palgasüsteem
- vaheldusrikas ja huvitav töö rahvusvahelises ettevõttes
- sõbralik kollektiiv
- tööaeg vahetustega, 40 tundi nädalas
- võimalus töötada ka õpingute kõrvalt osalise tööajaga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. august 2007
Kuulutus sisestati:
8. august 2007

Manpoweri kliendiks on arvato services Estonia OÜ. arvato direct services kuulub juhtivate turundus- ja teenindusvalkonna ettevõtete hulka nii Euroopas kui väljaspool Euroopat. Ettevõttes töötab üle 12 000 töötaja üle maailma. Pakume oma klientidele One-Stop-Shopping (kõik ühest kohast) teenindus- ja turunduskontseptsiooni erinevates valdkonades: CRM (kliendisuhete haldustarkvara) konsultatsioonid, kliendilojaalsusprogrammid, andmehaldus, kirjavahetuse organiseerimine, klienditeenindus, logistika ja finantsvaldkond koos kõrgekvaliteediliste CRM- ja IT lahendustega.