Värsked tööpakkumised

KÕNEKESKUSE TEENINDAJA (tähtajaline, osaline tööaeg)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37387

Tööpakkumise number

37387

Töö kirjeldus

- klientidelt telefoni teel esitatavatele küsimustele ja probleemidele vastuste leidmine
- klientide juhendamine nii tavaküsimustes kui IT valdkonnas
- klientide nõustamine pakutavate toodete ja teenuste osas
- probleemide ja küsimuste registreerimine ja info edastamine

Nõudmised kandidaadile

- soov kliente teenindada ja aidata
- väga head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust nii eesti kui vene keeles
- väga head diktsiooni
- IT-alaseid baasteadmisi
- valmisolekut töötada ööpäevaringse graafiku alusel
- valisolekut aktiivseks ja pidevaks tööks telefoniga
- nutikust ja kiirust probleemidele ja küsimustele vastuste leidmisel
- soovitavalt telefoniga töötamise või klienditeeninduskogemust

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle põnevat kogemust edumeelses ettevõttes, tööd tähtajalise lepinguga ja võimaluse korral ka osalise ajaga, tulemusliku töösoorituse korral uusi võimalusi huvitavate kogemuste saamiseks erinevatest valdkondadest.

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. november 2004
Kuulutus sisestati:
12. november 2004

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 71 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Seoses meie klientide hooajalise töökoormuse kasvuga otsime