Värsked tööpakkumised

KÕNEKESKUSE TEENINDAJA (projektipõhine,erineva koormusega)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39642

Tööpakkumise number

39642

Töö kirjeldus

- klientidele telefoni teel informatsiooni andmine ja klientide nõustamine maksundusalastes küsimustes

Nõudmised kandidaadile

- soov kliente teenindada ja aidata
- väga head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust nii eesti kui vene keeles
- väga head diktsiooni
- valmisolekut aktiivseks ja pidevaks tööks telefoniga
- nutikust ja kiirust probleemidele ja küsimustele vastuste leidmisel
- soovitavalt telefoniga töötamise või klienditeeninduskogemust
- soovitavalt teadmised maksundusvaldkonnast

Ettevõte pakub

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle
- väga head klienditeenindusalast kogemust edumeelses ettevõttes
- koolitust
- väga häid töötingimusi
- tulemusliku töösoorituse korral võimalust pikemaajaliseks töösuhteks või uusi võimalusi erinevate kogemuste saamiseks erinevatest valdkondadest
- üliõpilastele võimalust töö näol ka koolipraktika sooritada
- töölepingut tähtajaga 31.03.2005
- tööd graafiku alusel alates kella 07:00 kuni 21:00
- võimalust töötada erineva koormusega (minimaalselt 30 tundi nädalas)

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, praktika või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2005

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 71 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on rahvusvaheliselt tunnustatud kõnekeskus.