Värsked tööpakkumised

Kõnekeskuse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417646

Tööpakkumise number

417646

Töö kirjeldus

  • Meeldetuletus kõnede tegemine;
  • Võlanõude osakonna assisteerimine ja asendamine;
  • Andmebaasist vajaliku teabe otsimine ja vastuse edastamine;
  • Läbirääkimine ja võla tasumise kokkulepete muutmine;
  • Edastada info e-posti teel või suunata kõne edasi;

Nõudmised kandidaadile

  • Hea suuline ja kirjalik eesti-ja vene keele oskus;
  • Kiire õppimisvõime;
  • Kõnekeskuse töökogemus 1-2 aastat;
  • Oskus esitada täpsustavaid küsimusi ja teha märkmeid;
  • Hea arvuti kasutamise oskus;
  • Iseseisvalt töötamise oskus;
  • Pingetaluvus;
  • Kohusetundlikkus;

Ettevõte pakub

Kindlat põhipalka;
Erialast väljaõpet;
Mentorit sisseelamise perioodiks;
Eneseteostuse võimalust kiiresti arenevas ettevõttes;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 750.00 €/kuus

Julianus Inkasso on juhtiv krediidihaldusteenust pakkuv ettevõte Eestis, Me pakume täiskomplekti erinevaid krediidihaldusega seotud teenuseid, et vabastada meie teenuste kasutaja täielikult ebameeldivatest, aeganõudvatest ja kulukatest maksevaidlustest protsessi kõigis staadiumeis. Julianus tegutseb 1994. aastast. Julianus Inkasso esindused töötavad Tallinnas, Riias ja Vilniuses.