Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245449

Kõnekeskuse operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastamine sissetulevatele kõnedele ja klientide abistamine nende erinevate päringute lahendamisel

Ootused kandidaadile

* Eesti, vene ja Inglise keelte valdamine heal tasemel
* Hea arvuti kasutamisoskus
* Kesk- või kõrgharidus
* Positiivsus, pingetaluvus ja abivalmidus suhtlemisel;
* Väga hea suhtlemisoskus
* Kiire õppimisvõime
* Valmisolek töötamiseks graafiku alusel (sh öösel).

Kasuks tuleb:
* Eelnev töökogemus kõnekeskuses või klienditeeninduse valdkonnas;

Ettevõte pakub

* Sõbralikku ja aktiivset kollektiivi
* Põhipalka
* Lisatasu vastavalt töötulemustele
* Väljaõpet töö teostamiseks
* Karjääri arendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#245449

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
28. november 2011

Telefoniside operaatorifirma mis tegutseb Eesti turul alates 1995 a. CSC Telecom-i kaubamärgi all. CSC Telecom-i gruppi kuuluvad ettevõtted peale Eestit tegutsevad Lätis ja Leedus. CSC Telecom omab diilereid 54 maailma riigis. CSC Telecom pakub telekommunikatsiooni teenuseid milliste spekter võib rahuldada iga ettevõtte vajadusi. Lisaks sideteenustele pakutakse kompleksset teenindust: alates kliendi individuaalsete vajaduste analüüsist ja konsultatsioonidest kuni telekommunikatsiooni võrkude projekteerimiseni ja süsteemide integreerimiseni

Vaata rohkem