Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #440028

Kõnekeskuse operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • reisiinfo jagamine
  • kliendibaasi haldamine
  • klientide teenindamine
  • reisipakettide ja lisateenuste müük
  • e-broneeringute haldamine

Ootused kandidaadile

  • erialase töökogemuse olemasolu ja/või erialane haridus
  • väga hea inglise, eesti ja vene keele oskust, hea soome keele oskus
  • väga hea stressitaluvus ja kohanemisvõime
  • väga hea suhtlemisoskus ja kliendile orienteeritus
  • suurt vastutustunnet, ausust ja korrektsust
  • arvuti tundmist: teksti ja tabeltöötlust, internet

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd Eesti suurimas reisikorraldusettevõttes
  • võimalusi enesetäiendamiseks ning professionaalsete oskuste arendamiseks
  • koolitusreise sihtkohtadesse
  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#440028

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
9. september 2016

Novatours on juhtiv reisikorraldaja Eestis, Lätis ja Leedus, omades nendes riikides üle kolmandiku väljaminevast tšarterturismi turust.
Eestis on reisikorraldaja tegutsenud juba üle kümne aasta.

Vaata rohkem