Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198188

Kõnekeskuse operaator

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõnekeskuses teadete vastuvõtmine, registreerimine, edastamine. Tehnoloogiliste protsesside efektiivse, ökonoomse ja katkematu töö hoidmine vastavalt etteantud nõuetele.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus klienditeeninduse vallas
  • Soov inimestega suhelda, kiirus ja täpsus. Info selekteerimise oskus
  • teadmised tehnoloogilistest protsessidest
  • hea arvutioskus - võimeline töötama erinevate programmidega
  • suhtleb vabalt nii eesti- kui ka vene keeles
  • loogiline mõtlemine, otsustus- ja vastutusvõime
  • meeldiv ja selge eneseväljendamise oskus
  • viisakus ja rahulikkus, toimetulek ka pingelistes olukordades

Ettevõte pakub

  • Enesetäiendamise võimalust
  • motiveerivat palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#198188