Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347585

KÕNEKESKUSE KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Me kõik teame, et tänapäeva kliendi elu on kiire ja mugav. Seetõttu tehakse paljud otsused ja ostud mugavalt kodus olles. Kuna telemarketingi vajadus kasvab iga aastaga, siis laiendame meie kõnekeskuse osakonda ning ootame kõiki tublisid inimesi meie juurde tööle!

Kui Sa tunned, et soovid arendada enda müügioskust, armastad suhelda ning oled pikka aega otsinud töökohta, mis oleks õige just Sulle,
siis Sinu tulevasteks ülesanneteks saavad olema:

  • Klienditeenindus kõnekeskuses
  • Aktiivne müük ja toodete esitlemine telefoni teel
  • Müügi vormistamine
  • Enese arendamine tipptasemel koolitustel
  • Helistame ainult olemasolevatele klientidele, kes on ka varem meie tooteid soetanud

Ootused kandidaadile

  • Rõõmsameelne ja avatud
  • Aktiivne ja hea suhtleja
  • Räägib vabalt eesti keeles
  • Sihikindel ja kohustetundlik

  • Motiveerivat palgasüsteemi - põhipalk pluss tulemustasu. Keskmine palk 400-1000 kätte.
  • Vähem töötunde, kõigest 110 tundi kuus
  • Paindlikku tööaega - võimalus valida vahetusi
  • Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • Lõbusat ja nooruslikku kollektiivi
  • Erinevaid motivatsiooniprogramme
  • Vahvaid firmaüritusi
  • Arendavaid koolitusi

Lisainfo

Kui Sa tunned, et see tööpakkumine on just Sulle, siis kandideeri julgelt ning me võtame Sinuga peagi ühendust!

Tööpakkumise number
#347585

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 400 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
Palk sõltub töökoormusest ja -tulemustest

Oleme 1992 aastal Sloveeniast alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku 21 riigis tegutsev ettevõte, kus töötab üle 5000 inimese. Usume siiralt, et meie edu aluseks on andekad ja töökad inimesed! Me esindame tuntud tooteid Dormeolt, Delimanolt, Topshopilt ja teistelt brändidelt.

Vaata rohkem