Värsked tööpakkumised

Kõnekeskuse klienditeenindaja (soome keel)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212007

Tööpakkumise number

212007

Töö kirjeldus

Netrauta.fi klienditeeninduse telefonikõnedele ja e-kirjadele vastamine soome keeles. Klientide päringute sisuks tooteinfo, kaupade tarneajad ja reklamatsioonid. Vastusteks vajaliku informatsiooni hangib kõnekeskuse klienditeenindaja Netrauta.fi koostööpartnerite kontaktisikutelt Eestist, Soomest või teistest EU riikidest.

Nõudmised kandidaadile

Otsitav töötaja valdab nii kõnes kui kirjas väga hästi soome keelt. Suhtluses koostööpartneritega vajalik hea eesti ning inglise keele oskus. Eeldame ka head arvutikasutus oskust (MS-Office, tellimuste- ning kliendihaldust korraldatakse majandustarkvaraga Directo). Kõnekeskuse klienditeenindaja on väga hea pingetaluvusega, teenindusvalmis, sõbralik ja hea läbirääkimisoskusega. Isikuomadustest hindame ka kohusetundlikust, täpsust, otsustusvõimelisust ning kiiret õppimisvõimet.

Pakume kindlat ja stabiilset töökohta kiiresti arenevas ambitsioonikas ettevõttes.
Põhipalka ning töötulemustest sõltuvalt preemiat ja lisasoodustusi.
Vaheldus- ning suhtlemisrikast päevast tööaega .
Kaasaegset töökeskkonda Tallinnas Tammsaare Ärikeskuses.
Välislähetusi Soome koolitus- ning firmaürituste raames.

Lisainfo

Kõnekeskuse klienditeenindajaga sõlmib töölepingu Netrauta Finland OY Eesti tütarettevõte Handelmark OÜ.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2010
Kuulutus sisestati:
15. november 2010
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 15000 EEK kuus

Netrauta.fi on Soome suurim ja tuntuim kodusisustus kaupu pakkuv internetikaubamaja, mille 2010 aasta prognoostav müügikäive on 4,5 miljonit eurot. Meie veebikeskonda külastab päevas ligi 7 000 sisustuskaupade ostusooviga Soome eraisikut ning ettevõtet. Netrauta.fi omab esindussalongi Tamperes ning 2011 aasta suvel valmib sarnase kontseptsiooniga müügisalong Helsingis.