Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #228534

Kõnekeskuse klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Rautakirja müügipersonali ja klientide teenindamine telefoni teel;
  • Müügipunktidelt lisatellimuste vastuvõtmine ja tarnijatele edastamine;
  • ID piletite, lotomasina ja muude tehnilise seadmetega seoses tekkinud probleemide lahendamine ja müüjate nõustamine;
  • Kassasüsteemiga ettetulevate probleemide lahendamine, vajadusel edastamine;
  • Toodete otsing müügiprogrammist.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti keele oskus, vene- ja inglise keel suhtlustasandil;
  • Kesk-, kutse- või keskeriharidus;
  • Hea arvuti kasutamise oskus (MS Office Word, Excel, Outlook);
  • Väga hea suhtlemisoskus ja koostöövõime;
  • Ausus ja kohusetundlikkus;
  • Kiire tegutsemisvõime ja täpsus;
  • Positiivne hoiak.

Kasuks tuleb:

  • Eelnev töökogemus telefoniteeninduses.

  • Kindlat ja põnevat töökohta elamusi pakkuvas jaekaubandusettevõttes;
  • Mitmekesist ja huvitavat tööd rõõmsas kollektiivis;
  • Ettevõttesisest arenemisvõimalust;
  • Kindlat töötasu;
  • Toredaid ühisüritusi.

Töö asukoht: Põikmäe 2 Tänassilma, Saku vald
Tööaeg: Vahetustega töö graafiku alusel E-R 7:00-19:30; L-P 8:30-17:30

Tööpakkumise number
#228534