Värsked tööpakkumised

Kõnekeskuse kliendinõustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455692

Tööpakkumise number

455692

Töö kirjeldus

Sinu töö saab olema..
• vastata sissetulevatele kõnedele ja vajadusel helistada välja
• otsida andmebaasidest välja vajalik teave ning edastada see helistajale
• vajadusel edastada infot e-kirja teel või suunata kõne edasi
• olla ettevõtte visiitkaardiks – jätta kliendile esmamulje firmast, mida ta esindab

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui..
• Valdad eesti, vene ning inglise ja/või soome keeli suhtlustasandil
• Sulle meeldib suhelda ja pakkuda suurepärast klienditeenindust
• Oled kohusetundlik, korrektne, kiire ning täpne
• Soovid anda oma panust meeskonnas
• Sul on väga hea arvuti kasutamise oskus
• Oled valmis töötama graafiku alusel, sealhulgas ka öistes vahetustes

Ettevõte pakub

Pakume Sulle..
• Huvitavat tööd mõnusas töökeskkonnas
• Professionaalset väljaõpet
• Paindlikku tööaega ööpäevaringse graafiku alusel
• Väärtuslikku töökogemust
• Põhipalka + tulemustasu (alates 650 eur kätte)
• Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2017

Runway International OÜ on pidevalt kasvav rahvusvaheline kõnekeskus, mille kontorid asuvad nii Eestis, Lätis, Leedus, Norras, Ukrainas kui ka Hispaanias.

Pakume erinevaid kommunikatsiooniteenuseid ettevõtetele üle kogu maailma. Tagame kiire, täpse ning professionaalse teeninduse. Oleme endale võitnud lojaalseid kliente nii tehnoloogia-, finants- kui ka turismisektoris. Meie koostööpartneriteks on tuntud brändid nagu näiteks Norwegian Air ja Samsung.