Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296357

Kõnekeskuse kliendinõustaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- töö kõnekeskuses on klienditeenindus ja müük
- klientide abistamine sobivate lahenduste leidmisel

Ootused kandidaadile

- väga hea soome keele oskus
- aktiivsus ja viisakus suhtlemisel
- hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- koolitust
- põhipalk + preemia
- tööaeg on 9-17, ületunnid võimalikud
- töökoht asub Lappeenrannas
- elamispind leitakse, ise peab maksma

Lisainfo

Palun saata soomekeelne CV koos fotoga. Ühendust võtame sobivate kandidaatidega. Töölepingu sõlmib ja palka maksab Opteam Oy.

Tööpakkumise number
#296357

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2013
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
Tunnipalk

Trickster OÜ on personaliotsingu ja tööjõuvahendusega tegelev ettevõte. Trickster OÜ koostööpartner on Soome üks suuremaid personalifirmasid Opteam Oy, www.opteam.fi. Otsime Soome kõnekeskusesse kliendinõustajaid, asukohaga Lappeenrannas.

Vaata rohkem