Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170855

Kõnekeskuse juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõnekeskuse töö juhtimine
Koolituste läbiviimine
Aruannete koostamine
Klientidega suhtlemine
Personali värbamine ja motiveerimine

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus juhtival kohal
Esinemisjulgus
Väga hea eesti keeleoskus nii kõnes kui kirjas
Hea vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
Kõrgharidus
Hea tehniline taibukus
Väga hea arvutioskus
kasuks tuleb personalitöö kogemus ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

* avatud, ausat, positiivset ja noorusliku õhkkonda
* meeldivat töökeskkonda
* töötasu vastavalt tulemustele

Tööpakkumise number
#170855

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2008

Nordic Skyline OÜ Kõnekäsitlusteenustena pakume äriklientidele erinevaid teenuseid ööpäevaringselt, optimeerimaks partnerfirmade äriprotsesse. Meie kõnekeskuse konkurentsieelised peituvad pikaajalises klienditeeninduse kogemuses ja kaasaegsete, tipptasemel olevate tehniliste lahenduste kasutamises. Oleme avatud koostööle, ideedele ja erilahendustele. Meie suurim koostööpartner on hetkel infotelefon 1181. Päevas anname vastuseid kuni 3000 päringule. Lisaks kuuluvad meie koostööpartnerite hulka mitmed tuntud Eesti ettevõtted kes on usaldanud oma klientide teenindamise meie professionaalsete inimeste kätte! Seoses ambitsioonikate firma eesmärkidega ja laienemisega otsime oma meeskonda uusi toredaid kolleege.

Vaata rohkem